LAKÝRNÍK – 1 směna, i bez zkušeností

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem Termín nástupu: ihned nebo dohodou Finanční ohodnocení: 15 000 - 20 000 Kč/mes.

Pro našeho klienta, průmyslovou lakovnu, která sídlí v Bystřici nad Pernštejnem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Lakýrník, i bez zkušeností.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

  • lakování velkých kusů základovou a povrchovou barvou
  • odstraňování a broušení starých nátěrů
  • maskování strojů a dílů před nátěrem
  • používání manipulační techniky
  • udržování pořádku na pracovišti
  • dodržování pravidel BOZP a PO
  • práce na jednu směnu s místem výkonu práce v Bystřici nad Pernštejnem

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

  • má alespoň ukončené OU - vyučení v oboru lakýrník velkou výhodou, ale není podmínkou
  • je manuálně zručný, pracovitý a zodpovědný
  • při práci nepotřebuje neustálý dohled a je ochotný naučit se něco nového

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

  • stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
  • dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • platové ohodnocení dle vašich zkušeností s nárůstem po zapracování

Společnost

Lucie Sedláčková

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2012
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: <1 mio Kč

Lokalita pracoviště

Vysočina kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lucie Sedláčková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lucie Sedláčková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému