R&D Manager (Chemický inženýr technolog, normalizátor v potravinářském průmyslu)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mlékárna Klatovy a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech - r&d manager (chemický inženýr technolog, normalizátor v potravinářském průmyslu).

NÁPLŇ PRÁCE: - úzká spolupráce s jednotlivými technology, navrhování technologie výroby nových výrobků, návrh alternativní technologie z důvodu inovací a optimalizací - spolupráce při výběru a testování nových technologických zařízení - řízení a kontrola projektů a jednotlivých projektových týmů - řízení procesu vývoje nových výrobků, inovací a optimalizací stávajících výrobků - tvorba interních obchodních specifikací a specifikací zákazníků - zadávání textových podkladů pro design obalů a schvalování etiket finálních výrobků - práce v týmu QM, HACCP, EMS, spolupráce při interních auditech jakosti POŽADUJEME: - VŠ chemického zaměření, obor: technologie mléka a mléčných výrobků, potravinářských výrobků, chemie a mikrobiologie - praxe v oboru min 1 rok - uživatelská znalost práce na PC – MS Office - znalost AJ na úrovni B2 NABÍZÍME: - zázemí velké mezinárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání, seberealizace, odborného a profesního růstu - 5 týdnů dovolené - zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností zaměstnance - řadu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na dopravu, na stravování, bonus za odpracovanou dobu, příspěvek na penzijní připojištění…)

Lokalita pracoviště

Za Tratí 640, 339 01 Klatovy 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Chemický inženýr v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mlékárna Klatovy a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mlékárna Klatovy a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému