pracovník/ce v kavárně - DPP!!!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mario Vlček ALAE LUPULI hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky - pracovník/ce v kavárně - dpp!!!.

Brigáda v kavárně - Kavárna Na Ostrově ve Strakonicích Pracoviště: Kavárna Na Ostrově, Kochana z Prachové 121, 386 01 Strakonice Požadavky: Spolehlivost, flexibilita, kreativita Nabízíme: DPP na dobu určitou Mzda: 70,- Kč / hod Pracovní doba: dle potřeby Nástup: 10/2016 Směnnost: jednosměnný provoz Vhodné i pro studenty, maminky na MD, důchodce. Kontaktní osoba: Doušková Marie Tel.č. kontakt, kontakt E-mail: kontakt kontakt V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zasílejte svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kontakt a do předmětu uvádějte heslo "KAVÁRNA".

Společnost

Mario Vlček ALAE LUPULI

Lokalita pracoviště

Kochana z Prachové 121, 386 01 Strakonice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Číšník, servírka v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Číšníci a servírky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mario Vlček ALAE LUPULI výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mario Vlček ALAE LUPULI o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému