Hypoteční a finanční poradce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost F1 Finance, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté - hypoteční a finanční poradce.

Místo výkonu práce: Olomoucký kraj. Náplň práce: - zpracování úvěrových žádostí a poptávek na Hypotéky - komunikace se zákazníky a obchodními partnery - aktivní vyhledávání nových zákazníků - správa stávajících klientů a jejich servis - vytváření a realizace finanční analýzy pro klienta dle jeho potřeb Co nabízíme: - profesionální tým podpory - zázemí rozvíjející se firmy - start vaší kariéry a její podporu - obchodní a manažerské vzdělání - zajímavé finanční ohodnocení - kariérový růst, naše know-how - přísun nových zakázek (kontaktů) Co požadujeme: - týmová spolupráce - komunikativnost, trpělivost - učit se novým věcem - orientace MS Office, internet, atd. - samostatnost - min. SŠ vzdělání - praxe v oboru (není podmínkou) První kontakt je možný POUZE mailem.

Společnost

F1 Finance, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jívavská 1368, 785 01 Šternberk 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti F1 Finance, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost F1 Finance, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému