PRACOVNÍCI KERAMICKÉ DÍLNY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROCYON MANUFACTURE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Keramici (kromě uměleckých) - pracovníci keramické dílny.

Nástup ihned. První kontakt emailem kontakt. I ABSOLVENTI. VHODNÉ I PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Ruční práce v keramické dílně, zpracování hlíny, obsluha pece, glazování. Není nutná znalost práce na hrnčířském kruhu. PD: Po-Pá 7:00-15:00hod. Pracoviště: Prostějov

Společnost

PROCYON MANUFACTURE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 3142, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROCYON MANUFACTURE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROCYON MANUFACTURE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému