CNC SPECIALISTA/SPECIALISTA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PV-Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - cnc specialista/specialista.

C04 19/9/2016 Stanovování vhodných technologických postupů pro daný program, samostatná obsluha a seřizování přiděleného stroje, využívání základů CNC programování na ovládacím panelu stroje. Zodpovědnost za kvalitu výroby dle výkresové dokumentace a kontrolních bodů. Profil: SOU/SŠ vzdělání, min. 2 roky praxe na obdobné pozici, pracovitost & spolehlivost Mzda - 123,- Kč/hod. + 20 % osobní ohodnocení + 750,- Kč bonus Zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, osobní ohodnocení, bonus Bližší informace na kontakt Životopis zaslat emailem, do předmětu emailu uvést "CNC Specialista/Specialistka".

Společnost

PV-Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Náměstí 1, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 123 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PV-Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PV-Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému