Mistr/ová ve strojírenské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEVA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mistr/ová ve strojírenské výrobě.

místo výkonu práce: Na Urbance č.p. 632, 413 01 Roudnice nad Labem. Nápľň práce: Organizování a zajišťování chodu výroby, zápis práce, kontrola plnění plánovaných výrobních úkolů dílny, evidence zmetkovosti a rozpracovanosti výroby. Předpokladem pro výkon práce jsou organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost a důslednost. Práce vhodná pro ženy. Požadujeme: Kromě splnění požadavku na vzdělání (SOŠ se zaměřením na strojírenství) organizační a komunikační schopnosti, zkušenosti s vedením menšího kolektivu jsou výhodou. Dále řidičský průkaz sk.B a uživatelskou znalost PC Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (příspěvek na životní pojištění, odměny k pracovním a životním výročím, závodní stravování, 1 týden dovolené navíc, možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou, zajištění ubytování, další odborné vzdělávání…) Způsob kontaktování zaměstnavatele: životopis na e-mailovou adresu, tel. kontakt nebo osobně na personální útvar.

Společnost

MEVA a.s.

Lokalita pracoviště

Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEVA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEVA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému