Montážní pracovník/ice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schneider & Gemsa CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - montážní pracovník/ice.

Místo výkonu práce: Děčínská č.p. 1611/45, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem. Náplň práce: jedná se o lehkou manuální práci - kompletace součástek pro automobilový průmysl. Požadujeme: vyučení, praxe výhodou. pečlivost a manuální zručnost - jemná motorika,dobrý zrak. Nabízíme: mzdu 80 - 114,- Kč/hod., příplatky za odpolední směny, stravenky v hodnotě 90,-/den, měsíční výkonnostní bonus, vhodné i pro OZP, výuka NJ zdarma. Hlásit se na uvedený e-mail.

Společnost

Schneider & Gemsa CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Děčínská 1611, 400 03 Ústí nad Labem 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 114 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schneider & Gemsa CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schneider & Gemsa CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému