PRODEJCE ZEMĚDĚLSKÉ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost P & L, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - prodejce zemědělské a komunální techniky.

Místo výkonu práce: oblast Ústí nad Orlicí Mzda: 15.000 Kč + prémie z prodeje Jedná se o prodej zemědělské a komunální techniky zemědělcům, lesníkům, technickým službám. Požadovaná praxe minimálně 1 rok, řidičský průkaz skupiny B, T, zemědělský obor výhodou, znalost cizích jazyků vítána. Nabízíme: stravenky, auto, telefon, PC. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

P & L, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P & L, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost P & L, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému