OPERÁTOR/KA LISU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SOLEA CZ výrobní družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - operátor/ka lisu.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: SOLEA CZ výrobní družstvo, provozovna, Rybník č.p. 91 560 02 Česká Třebová 2 UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Dodáváme plastové výrobky do aut předních světových značek jako je Audi, BMW a další. Jsme výrobní firma a dodáváme formy pro vstřikování plastů, plastové výrobky nejen do automobilového průmyslu až po finální montáž a to vše se 70% zaměstnanců se zdravotním omezením Jste manuálně šikovní? Obsluhujete rádi jakýkoliv výrobní stroj? MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rybník č.p. 91, 560 02 Česká Třebová 2 POŽADUJEME: - loajální a zodpovědný přístup - možnost třísměnného provozu NABÍZÍME: - mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům - příspěvky na obědy - výhodné telefonní tarify - podíl na zisku společnosti, možnost spolurozhodovat - pravidelné firemní akce - společný nákup zdravých potravin ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům, příspěvek na obědy, výhodné telefonní tarify, podíl na zisku společnosti, možnost spolurozhodovat, pravidelné firemní akce, společný nákup zdravých potravin 3 SMĚNY/ NOČNÍ PROVOZ V případě zájmu kontaktujte paní Slezákovou telefonicky (9.00 - 13.00 hod.) na čísle kontaktnebo na e-mail kontakt

Společnost

SOLEA CZ výrobní družstvo

Lokalita pracoviště

Rybník 91, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SOLEA CZ výrobní družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SOLEA CZ výrobní družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému