ŘIDIČ LANOVÝCH DRAH - STROJNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SNĚŽNÍK, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha těžebních klecí, lanovek a podobných zařízení - řidič lanových drah - strojník.

Místo výkonu práce: Relax & sport resort Dolní Morava, Dolní Morava č.p. 46, 561 69 Králíky Požadujeme vzdělání v jednom z oborů: - Střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik elektrotechnických zařízení (2652H) - Elektromechanik pro zařízení a přístroje (26-52-H/01) - Střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik opravář, opravářské práce (2366H) - Strojní mechanik (23-51-H/01) - Mechanik opravář motorových vozidel (23-68-H/01) - Střední vzdělání s výučním listem ve skupině oborů elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika (26xxE) - Střední vzdělání s výučním listem ve skupině oborů elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika (26xxH) - Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika (26-xx-H/xx) - Střední vzdělání s výučním listem v oboru zámečník, zámečnické práce a údržba (2351H) - Strojní mechanik (23-51-H/01) Požadujeme: - Ochota, vstřícnost, schopnost pomoci cestujícím (návštěvníkům) - Dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu - Loajalita ke společnosti a kolegům - Schopnost vzdělávat se, přijímat nové postupy, předávat zkušenosti a poznatky - Schopnost týmové práce Náplň práce: - Odpovědnost za lanovou dráhu a kontrola její provozuschopnosti - Dodržování pracovního rozvrhu, doporučení výrobců, platných norem a vyhlášek; legislativy zaměstnavatele a jízdního řádu - Organizace přepravy cestujících včetně bezpečného výstupu a nástupu, nakládání a skládání zavazadel a nákladu - Řízení a obsluha elektrické i mechanické části pohonného zařízení lanové dráhy řádným a bezpečným způsobem s náležitým ohledem na počasí, dopravu cestujících a celkové dopravní podmínky - Komplexní kontrola, údržba a oprava lanové dráhy - Vedení běžných záznamů o provozu lanové dráhy - Spolupráce při sestavování plánu údržeb, provozu, školení, výcviku a vedení týmu s vedoucími pracovníky - Obsluha jednoduchých radiostanic Nabízíme: - Práci na HPP, DPP nebo DPČ - Perspektivní zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením s možností růstu - Vzdělávání a rozvoj, pracovní stáže v ČR i v zahraničí - Práci v ekonomicky stabilním sportovním středisku s dynamickým růstem - Práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody - Možnost podílet se na úspěšném projektu - Další nabídky dle individuálních zkušeností a znalostí po dohodě Firemní benefity: - Možnost zajištění ubytování v místě zaměstnání - Možnost zajištění dopravy - Personální strava za zvýhodněné ceny - Cenové zvýhodnění při čerpání služeb v rámci resortu (RESORT CARD) V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: kontakt

Společnost

SNĚŽNÍK, a.s.

Lokalita pracoviště

Dolní Morava 46, 561 69 Králíky, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SNĚŽNÍK, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SNĚŽNÍK, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému