STANIČNÍ PRACOVNÍK LANOVÉ DRÁHY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SNĚŽNÍK, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha těžebních klecí, lanovek a podobných zařízení - staniční pracovník lanové dráhy.

Místo výkonu práce: Relax & sport resort Dolní Morava, Dolní Morava č.p. 46, 561 69 Králíky Naplň práce: - Přípravné, obslužné a kontrolní práce při provozu lanové dráhy - Organizace přepravy, včetně organizace pohybu osob na nástupišti a výstupišti - Kontrola dodržování přepravního řádu přepravovanými osobami při nástupu a výstupu - Údržba nástupních a výstupních prostor - Pomoc při organizování první pomoci při zranění pracovníků nebo klientů - Údržba lanové dráhy dle pokynů strojníků - Pravidelná kontrola zařízení lanové dráhy - Ostatní práce, vyplývající z potřeb společnosti - i mimo obor a pracovní pozici Požadujeme: - Ochota, vstřícnost, schopnost pomoci cestujícím (návštěvníkům) - Dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu - Loajalita ke společnosti a kolegům - Schopnost vzdělávat se, přijímat nové postupy, předávat zkušenosti a poznatky - Schopnost týmové práce Nabízíme: - Práci na HPP, DPP nebo DPČ - Perspektivní zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením s možností růstu - Vzdělávání a rozvoj, pracovní stáže v ČR i v zahraničí - Práci v ekonomicky stabilním sportovním středisku s dynamickým růstem - Práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody - Možnost podílet se na úspěšném projektu - Další nabídky dle individuálních zkušeností a znalostí po dohodě Firemní benefity: - Možnost zajištění ubytování v místě zaměstnání - Možnost zajištění dopravy - Personální strava za zvýhodněné ceny - Cenové zvýhodnění při čerpání služeb v rámci resortu (RESORT CARD) V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: kontakt

Společnost

SNĚŽNÍK, a.s.

Lokalita pracoviště

Dolní Morava 46, 561 69 Králíky, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SNĚŽNÍK, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SNĚŽNÍK, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému