Pracovník/ce INFO centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 8 hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - pracovník/ce info centra.

Místo výkonu: 28. pluku 1533/29b,100 00 Praha 10-Vršovice Kontak: Bc. Aneta Ghaloomová, e-mail: kontakt Pracovnice/pracovník zajišťující nahlížení do soudních spisů pro účastníky řízení. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, odolnost vůči stresu, flexibilitu, praxe u soudu vítána. Na pozici lze přijmout i osoby v důchodovém věku. Zaměstnanecké výhody: Pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost odborného vzdělávání.

Lokalita pracoviště

28. pluku 1533, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 100 - 15 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 8 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 8 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému