VÝDEJ JÍDEL - EXPEDIENT/KA, POKLADNÍ V PROVOZU SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ - MENZA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Technická univerzita v Liberci hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci - výdej jídel - expedient/ka, pokladní v provozu společného stravování - menza.

CHARAKTERISTIKA: Zajišťování plynulého chodu provozu, zásobování, výdeje jídel, úklidu na pracovišti menza, příprava a výdej jídel, příjem a výdej potravin, namátková kontrola stavu zásob zboží včetně dob expirací, prodej zboží, pomocné práce ve výrobě, úklidové práce. DOVEDNOSTI: platný zdrav. průkaz pracovníka v potravinářství, základní znalost práce na PC a v MS Office, organizační a řídící schopnosti, komunikativnost, zodpovědnost, důslednost a spolehlivost, flexibilita, kreativita, samostatnost a cílevědomost. VZDĚLÁNÍ: střední odborné vzdělání s výučním listem, v oboru gastronomie výhodou, praxe v provozu hromadného stravování výhodou. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, jednosměnný provoz od 7,00 hod. do 15,30 hod., pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou na 1 rok v návaznosti na vnitřní předpisy, další prodloužení pracovní smlouvy je na dohodě zaměstnance a zaměstnavatele. NÁSTUP: září 2016, příp. dle dohody. MZDOVÉ ZAŘAZENÍ: mzdová třída B5 podle vnitřního mzdového předpisu, pohyblivé měsíční osobní ohodnocení, max. ve výši 60 % tarifní mzdy. Struk. životopis doručte e-mailem (kontakt) nebo osobně na výše uvedenou adresu. Volné místo je od 19.09.2016 zveřejněno na úřední desce TUL. Bližší informace Vám poskytne Ing. Anna Pugnerová, vedoucí menzy Harcov TUL tel: kontakt, mobil tel: kontakt.

Lokalita pracoviště

17. listopadu 587, 460 15 Liberec 15, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Technická univerzita v Liberci výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Technická univerzita v Liberci o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému