METHODS ENGINEER (DESIGN)/TECHNOLOG

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech - methods engineer (design)/technolog.

ciz Popis pracovní pozice: - podpora oddělení technologie pro potřeby designu - vytváření pracovních kritérií poskytováním montážních řešení - podpora sériové výroby z technické stránky, řešení vzniklých problémů, změny procesu - příprava a aktualizace výkresů - výběr a nákup specifických materiálů a přípravků - sledování dodavatele pro realizaci externí stanice (tvorba specifikace souboru, sledování plánování a rozpočet, před schvalování a konečné schvalování zařízení) Požadujeme: - SŠ s maturitou (technický obor) - min. 3 roky praxe ve strojírenství - znalost Autodesk Inventor a Autocad - znalost čtení výkresové dokumentace - znalost ISO TS 16 949 - znalost používání měřících prostředků - znalost Lean Production - uživatelská znalost práce na PC - komunikativní znalost AJ - základní znalost FMEA výhodou Nabízíme: - práci pro silnou mezinárodní společnost - možnost odborného vzdělávání a další profesní růst - adekvátní mzdové ohodnocení - systém zaměstnaneckých benefitů: * týden dovolené navíc * čtvrtletní bonusy * příspěvek na závodní stravování (kantýna v areálu) * příspěvek na penzijní nebo životní připojištění * firemní akce ad. Životopis v českém a anglickém jazyce doručte na personální oddělení nebo posílejte na kontakt.

Společnost

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Za Pazdernou 1531, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému