Prodavač/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Brückner Zelenka hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači drogistického zboží, kosmetiky - prodavač/ka.

Z:19.9.2016 Místo výkonu: TOP Drogerie, Slezské nám. 57/8, Bílovec Náplň práce: Příjem zboží, kontrola jeho množství dle faktur a dodacích listů, kontrola expirace, skladování zboží dle logistiky skladu. Inventarizace zboží a jeho evidence. Zakládání nových skladových karet a cenotvorba. Objednávání zboží. Komunikace se zákazníky a s dodavateli. Vyřizování objednávek a reklamací. Administrativní práce, příprava dokladů pro účetní zpracování V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Bulharská 1627, 741 01 Nový Jičín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači drogistického zboží, kosmetiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Brückner Zelenka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Brückner Zelenka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému