Prodejce/kyně mobilních telefonů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BUSSINESTEL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - prodejce/kyně mobilních telefonů.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt Náplň práce: - práce s nejnovějšími technologiemi - aktivní prodej mobilních telefonů a příslušenství - poradenství zákazníkům - doporučení nejvhodnějších přístrojů a doplňků - vedení agendy spojené s prodejem a následnými požadavky zákazníků - orientace v produktech a novinkách Požadavky: - praxe v oboru - zapálení pro nové mobilní technologie - chuť učit se novým věcem - spolehlivost Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké slevy.

Společnost

BUSSINESTEL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BUSSINESTEL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BUSSINESTEL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému