Provozní technik / údržbář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SCF SERVIS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - provozní technik / údržbář.

Do našeho kolektivu přijmeme nového kolegu na pozici Provozní technik / údržbář. Náplň práce: - údržba objektu a správa technologií (vzduchotechnika, klimatizace, topení, chlazení, MaR) - provádění pravidelné preventivní údržby - operativní odstraňování závad na objektu a řešení havarijních situací - drobné elektrikářské práce a instalatérské práce výhodou - drobné řemeslné a malířské práce - vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy a placené přesčasy - příjemné pracovní prostředí - veškerou technickou vybavenost pro náplň práce - dlouhodobou spolupráci - nástup ihned nebo dle dohody s manažerem objektu Požadujeme: - praxe na obdobné pozici výhodou - vyhláška 50 min. §6 podmínkou - znalost technologického zařízení budov - praxe v oboru provozní technik objektu "údržbář" výhodou - "pro-klientský přístup", odpovědnost, loajalita, samostatnost, pečlivost Dvousměnný provoz v pracovní dny, tj. Po-Pá (ranní 7:00-15:30 hod, odpolední 11:30-20:00 hod).

Společnost

SCF SERVIS, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Arménská 3277, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SCF SERVIS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SCF SERVIS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému