Technik, údržba třídící linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TSR Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - technik, údržba třídící linky.

Místo výkonu práce: Polanecká 822/51a, Ostrava- Svinov V příapdě zájmu kontaktujte firmu ne email. Náplň práce: o Denní obsluha a údržba třídicí linky na zpracování kovových odpadů o Správa náhradních dílů o Řešení operativních úkolů v rámci celé České republiky spojené se služebnímy cestami Požadujeme: o Zkušenost na podobné pracovní pozici (výhodou) o Řidičský průkaz sk. B, C o Strojní průkaz na kolový nakladač o Spolehlivost a časovou flexibilitu o Trestní bezúhonnost Nabízíme: o Příjemnou pracovní atmosféru o Stabilní pracovní zázemí v mezinárodní společnosti o Nástup dohodou - pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace - příspěvek na stravování - další zaměstnanecké výhody -------------------------------------------------------------------------------- Místo pracoviště: Ostrava Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Zaměstnavatel: TSR Czech Republic s.r.o. Kontaktní osoba: Dita Lücková Adresa: Sokolovská 192/79, 180 00 Praha 8 Tel: kontakt Fax: kontakt -------------------------------------------------------------------------------- TSR Czech Republic s.r.o. TSR Czech Republic s.r.o. O nás Volné pozice

Lokalita pracoviště

Polanecká 822, 721 00 Ostrava 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TSR Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TSR Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému