denní/noční recepční

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hotel Carlsbad Inn, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - denní/noční recepční.

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: kontakt domluvit schůzku, osobně na adrese: náměstí Dr. M. Horákové 3, Karlovy Vary. Nově připravovaný hotel hledá denní/noční recepční, znalost NJ a AJ na komunikativní úrovni nutností, ostatní jazyky výhodou, obsluha recepce a s tím spojená administrativa, příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, znalost rezervačního systému Previo výhodou. Pracovní doba: 7.00 - 19.00 hod a 19.00 - 7.00 hod. Zaměstnanecké výhody: finanční bonusy dle obsazenosti hotelu.

Společnost

Hotel Carlsbad Inn, a.s.

Lokalita pracoviště

Široká 240, 362 63 Dalovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hotel Carlsbad Inn, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hotel Carlsbad Inn, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému