Ředitel/ka Základní školy a Mateřské školy Bratrušov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci na základních školách - ředitel/ka základní školy a mateřské školy bratrušov.

Obec Bratrušov, zřizovatel Základní školy a Mateřské školy Bratrušov okr. Šumperk, příspěvková organizace, v souladu s § 3 vyhlášky č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích Vyhlašuje III. kolo - konkursní řízení na obsazení funkce ředitele / ředitelky / Základní školy a Mateřské školy Bratrušov okr. Šumperk - příspěvková organizace Požadavky : - předpoklady pro výkon činnosti ředitele dle ustanovení § 3 a 5 (popřípadě § 32a) zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, znalost problematiky organizace a řízení ve školství a příslušných předpisů - občanská a morální bezúhonnost - dobrý zdravotní stav Náležitosti přihlášky : - úředně ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (VŠ diplom a vysvědčení o státní závěrečné zkoušce) a dokladů o dalším vzdělání - doklad o celkovém průběhu zaměstnání formou čestného prohlášení uchazeče s uvedením přesného časového přehledu a funkčního zařazení (opatřený datem a podpisem uchazeče) - strukturovaný životopis (opatřený datem a podpisem uchazeče) - koncepce rozvoje základní školy v rozsahu maximálně 3 stran strojopisu (opatřený datem a podpisem uchazeče) - výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců) nebo doklad o jeho vyžádání - čestné prohlášení podle § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích ČSFR, ČR a SR, ve znění pozdějších předpisů - tento doklad předkládají pouze uchazeči s datem narození před 01.12.1971 - lékařské potvrzení o způsobilosti k výkonu funkce ředitele (ne starší 3 měsíců) Předpokládaný nástup : dohodou Termín podání přihlášek : 30.6.2017 Písemné přihlášky zasílejte doporučeně na adresu : Obecní úřad Bratrušov, Bratrušov 176, 78701 Šumperk nebo osobně doručte do podatelny Obecního úřadu do uzávěrky dne 30.6.2017. Zalepenou obálku výrazně označte heslem "NEOTVÍRAT - KONKURZ ZŠ Bratrušov" Na obálku je nutno uvést jméno a příjmení uchazeče včetně adresy trvalého bydliště. Kontaktní osoba pro více informací: pí. Hošková Dana, starostka, tel.: kontakt, kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Bratrušov 133, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 620 - 29 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému