Řidič/ka skupiny C

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MULTI-Catering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič/ka skupiny c.

Místo výkonu práce Nemocnice Pardubického kraje. Mzda od 16 000,- Kč + 20%¨pohyblivá složka do 18 000,- Kč + 20%¨pohyblivá složka Požadujeme: ŘP sk. C + profesní průkaz, pracovitost, rychlost, spolehlivost, komunikativnost, praxi v oboru Místo je vhodné i pro absolventy. Nástup možný IHNED. První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - NPK Kyjevská 44, Pardubice

Společnost

MULTI-Catering s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kyjevská 44, 530 03 Pardubice 3 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MULTI-Catering s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MULTI-Catering s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému