ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU A STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UHLOTERM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič nákladního automobilu a strojník kolového nakladače.

řidič s oprávněním sk. "C" s profesním průkazem na rozvoz tuhých paliv a sypkých materiálů a strojník kolového nakladač na nakládku paliv a na vykládku vagónů. Jedná se o sklápěcí a kontejnerové automobily do celkové hmotnosti 12000 kg bez přívěsu - rozvoz z Boršova n.Vlt. a okolí max. do 50 kg. Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod., volné víkendy, práce přesčas max. do 20 hod. ročně. Zajištěné stravování v místě za 40 Kč/1 menu. Kontakt telefonicky (8:00 - 14:00 hod.) nebo e-mailem.

Společnost

UHLOTERM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poříčská 195, 373 82 Boršov nad Vltavou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UHLOTERM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UHLOTERM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému