Soustružník / frézař NC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ISMM & EGAS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - soustružník / frézař nc.

Z: 19.9.2016, Místo výkonu: Pustějov 285, Pustějov 742 43 Požadujeme: praxe v oboru alespoň 2 roky, vyučení v oboru, znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou, spolehlivost a samostatnost. V případě zájmu kontaktujte paní Evu Šnajdárkovou na tel č. kontakt, osobně v pracovních dnech mezi 9-13 hod. na adrese EGAS, Pustějov 285 nebo zasílejte životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

ISMM & EGAS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pustějov 285, 742 43 Pustějov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Frézař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ISMM & EGAS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ISMM & EGAS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému