Obráběč kovů CNC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pars Komponenty s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - obráběč kovů cnc.

Z:19.9.2016. Místo výkonu: Malá Strana 451, Studénka Požadavky na zaměstnance: Obráběč CNC v systému Heidenhain Obráběč CNC - soustruh v systému Heidenhain Znalost čtení výkresové dokumentace ( možnost zaučení) Úkolová mzda - 25 000,- Kč - 40 000,- Kč Obrábění na 4-osých/5-osých CNC frézovacích centrech AXA Obrábění na 3-osých CNC a NC frézkách Obrábění na soustružnicko-frézovacím centru MORI SEIKI - NLX 2500SY/700 Obrábění na NC soustruhu. Nabízíme:Práci na trvalý pracovní poměř, motivující finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, sociální program V případě zájmu kontatkujte: telefonicky v pracovních dnech 11-15 hod. na tel. č. kontaktpaní Kateřinu Závackou nebo zasílejte životopisy na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Malá strana 451, 742 13 Studénka 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pars Komponenty s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pars Komponenty s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému