Technolog obrábění

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pars Komponenty s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači - technolog obrábění.

Z: 19.9.2016. Místo výkonu: Malá Strana 451, Studénka Požadujeme: znalost CNC obrábění, NC obrábění, obrábění na klasických strojích Náplň práce: tvorba technologické dokumentace, tvorba technologických, výrobních a montážních postupů, optimalizace a tvorba nových technologií, normování práce, programování v jazyce Heidenhain Vyšší vzdělání výhodou Zaměstnanecké výhody: motivující finanční ohodnocení, bonusový program, příspěvek na stravování, sociální program V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt nebo kontaktujte paní Kateřinu Zavackou na tel .č. kontaktv pracovních dnech mezi 8-14 hod.

Lokalita pracoviště

Malá strana 451, 742 13 Studénka 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pars Komponenty s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pars Komponenty s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému