REZIDENT KVALITY A LOGISTIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Seoyon E-Hwa Automotive Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - rezident kvality a logistiky.

A16 18/7/2017 pracoviště - PZ Nošovice - montážní hala HMMC třísměnný - 5,30-13,30, 13,30-21,30, 21,30-05,30 hod. Požadavky: Vzdělání: " min. SŠ s maturitní zkouškou Vědomosti a znalosti: " znalost produktu a kvality " znalost procesu logistiky " znalost práce na PC (MS Office, Internet) Vlastnosti: " samostatnost " pečlivost " zodpovědnost " důslednost " komunikativnost " schopnost práce v týmu Požadovaná praxe " 1 rok praxe v kvalitě nebo výrobním procesu Jazykové znalosti: " anglický jazyk - na komunikativní úrovni Náplň pracovní činnosti: " dozor nad kvalitou materiálu " dozor nad logistikou materialu " kontrola kvality výrobků podle předepsaných specifikací, vyráběných a dodávaných společností Seoyon E-Hwa Automotive " kontrola daných procesů probíhajících ve výrobním závodě zákazníka a jejich záznam do patřičných formulářů " označení a izolování neshodných dílů " navrhování preventivních a nápravných opatření " přebírání chybných dílů od zákazníka " reagování na odvrácení hrozby nedodání dílu zákazníkovi v požadované kvantitě " při zjištění neshodného dílu - díl opravit, přetřídit, nebo vrátit dodavateli, který zabezpečí jeho přetřídění a opravu Spolupráce s pracovníky HMMC a jednotlivými odděleními Seoyon E-HWA v ČR a v Polsku Za každou odpracovanou směnu náleží 90,- stravenka (SODEXO GASTRO PASS) Mimořádné směny - 300,- Kč bonus PPM bonusy - až 2800,- Kč/měsíc Letní (50 EUR) a zimní bonus (13. plat) Kontakt - telefonicky 8-16 hod., e-mailem - viz výše

Společnost

Seoyon E-Hwa Automotive Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nošovice, Nošovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Seoyon E-Hwa Automotive Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Seoyon E-Hwa Automotive Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému