Technolog montáže - Brno-venkov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - technolog montáže - brno-venkov.

místo výkonu práce: Drásov 126, 664 24 Drásov kontakt: Vídenská Lenka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsme tým technologie Siemensu Drásov. Pojďte k nám a staňte se expertem na technologické postupy montáže! Budete se věnovat především: -tvorbě výrobních podkladů pro zpracování postupů montáže v systému SAP -práci s informačním systémem SAP -zpracování technologických postupů a návodů pro problematiku montáže -kontrole zadání výrobních přípravků a pomůcek v postupech -spolupráci s výrobou Těšit se můžete zejména na: -jedinečný produkt – stroje, které se využívají například na ropných plošinách či na největších dopravních lodích světa -zaměstnání ve stabilní firmě, která je na trhu již 102 let -odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj -smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení Měl/a byste mít: -SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru -uživatelskou znalost práce na PC -dobré komunikační schopnosti -samostatnost, spolehlivost a flexibilitu Výhodou je, pokud máte: -praxi 3 roky na obdobné pozici -alespoň mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ pro písemnou komunikaci -znalost práce s informačním systémem SAP -ŘP sk. B Benefity -5 týdnů dovolené -flexibilní pracovní doba -příspěvek na stravování a závodní jídelna -2000 Kč ročně na zdraví a volný čas

Lokalita pracoviště

Drásov 126, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens Electric Machines s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému