Provozní v restauraci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AJETO BOHEMIA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - provozní v restauraci.

Místo výkonu práce: Nový Bor Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru s maturitou, praxi min. 3 roky na obdobné pozici, zodpovědnost za vedení týmu 10-15 os., časovou flexibilitu, týmový hráč, smysl pro zodpovědnost, řidičský průkaz, znalost práce na PC (Word, Excel, Internet). Nutná znalost cizích jazyků: Aj, Nj (1 jazyk nutný) Nabízíme: Zázemí stabilní firmy, osobní ohodnocení 2x za rok Životopisy zasílejte na adresu kontakt, kontakt. Pro domluvení sobní schůzky nutné volat předem na tel.: kontaktp.Viktor Novotný. Nedostavovat se na provozovnu bez předchozí domluvy!!!

Společnost

AJETO BOHEMIA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tř. T. G. Masaryka 805, 473 01 Nový Bor, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AJETO BOHEMIA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AJETO BOHEMIA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému