Referent/ka správy bytů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AB REAL SERVIS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - referent/ka správy bytů.

Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabůvka V případě zájmu pište na e-mail: kontakt Požadavky: Žádáme praxi v administrativě, nutná znalost programu Excel, Word, ŘP sk. B, nekuřácké pracoviště, komunikativnost, flexibilitu. Práce na denní směny, 2x týdně v úřední dny do 17.00 hod. Nabízíme možnost získání bytu v lokalitě Ostrava - Jih. Nástup ihned nebo dle dohody. HPP na dobu určitou.

Společnost

AB REAL SERVIS s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AB REAL SERVIS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AB REAL SERVIS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému