Jsme malý hotel na Praze 5 s klienty z celého světa.

Hotelový recepční

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 100 - 120 Kč / Hodina

Nabízíme práci vhodnou pro studenty VŠ a absolventy hotelových škol. Výhodou je časová flexibilita, zajímavé výdělky, možnost dlouhých služeb.

Malý hotel hledá vhodné kandidáty na pozici recepčních. Jedná se o denní i noční směny, dle domluvy. Zezačátku je odměna 80 Kč/hod. netto. Po pečlivém zaučení se odměna postupně zvyšuje až na 100 Kč/hod netto.

Požadujeme studenty VŠ anebo absolventy střední hotelové školy, časově flexibilní, s příjemným a profesionálním vystupováním, zodpovědné, spolehlivé a s chutí se učit a pracovat. Dále požadujeme aktivní angličtinu, další jazyky jsou výhodou.

Nabízíme flexibilní pracovní dobu, praxi v hotelu, praktické využití angličtiny v zaměstnání.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem, zašlete nám Váš životopis.

Náplň práce:
• Plynulý check-in a check-out, vyúčtování služeb a zboží
• Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
• Řešení problémů a přání hostů a jejich splnění v požadované kvalitě
• Zadávání rezervací a aktualizace veškerých údajů v rezervačních dokumentech

Zkušenosti na pozici recepční z hotelového provozu výhodou. Prosíme netelefonujte, ale posílejte CV na mail.

Společnost

Atlanta Augustus s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Na Celné 3, 15000 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Cestovní ruch, hotelnictví
Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční, Pracovník recepce, Hotelový recepční

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 120 Kč / Hodina

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Vícesměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Provize za taxi
  • Provize za prodej výletů

Ostatní

  • Vhodné i pro studenty
  • Kolektiv 25-35let
  • Klouzavá pracovní doba
  • Práce v centru města
  • Formální oblečení
  • Hodně se užívá cizí jazyk
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • důslednost - absolvent / začátečník
  • samostatnost - absolvent / začátečník
  • reprezentativní vzhled - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - úroveň překladatel / tlumočník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Atlanta Augustus s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Atlanta Augustus s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému