Od svého založení v Nizozemsku v roce 2000 se společnost OTTO Work Force rozrostla v největší pracovní agenturu v Evropě. Pomáhá zaměstnancům v jedné zemi najít dočasnou práci v jiné zemi. Kromě toho naše společnost nabízí velký počet pracovních příležitostí v jejich domovských zemích. Prostřednictvím naší společnosti je zaměstnáno více než 15 000 agenturních pracovníků nebo jiných externistů, zejména v Nizozemsku, Německu a Polsku. V západní a střední Evropě máme celkem 50 poboček. OTTO Work Force je soukromou společností. Pokud máte zájem o podrobnější informace a nabízené pracovní pozice neváhejte nás kontaktovat nebo si rovnou domluvit schůzku! Palachovo náměstí 1 779 00 Olomouc

Skladník

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Lokalita: Venray Popis práce Práce ve velkoskladu s elektronikou, kde je pracovník zodpovědný za přípravu produktu k finální expedici. Práce je možná i v týmu, kde jsou rozdělené různé úlohy.

Náplň práce
Pracovník (skladník) je zodpovědný za:
  • Přijímání objednávek
  • Skladování produktů
  • Práce s elektrickým vozíkem, nebo ručním vozíkem
  • Třídění, balení zboží
  • Práce s ručním skenerem
  • Kontrola kvality produktů

Pracovní požadavky
  • Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka - Zodpovědnost a dobrá motorika - Flexibilita a ochota pracovat přes víkend

Nabízíme:

  • Atraktivní plat
  • Dlouhodobou práci
  • Příjemnou pracovní atmosféra
  • Příplatky za přesčasy a za práci o víkendu
  • Dopravu do zaměstnání

Společnost

OTTO CZECH

Pobočka zahraniční společnosti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Palachovo náměstí 620/1, 77900 Olomouc (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Doprava a logistika
Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Vícesměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • Anglický jazyk - pokročilý
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OTTO CZECH výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OTTO CZECH o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému