MONTÁŽNÍ TECHNIK ( MONTÉR ŽALUZIÍ)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Trochta hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - montážní technik ( montér žaluzií).

MONTÁŽNÍ TECHNIK ( MONTÉR ŽALUZIÍ) - místo výkonu je celé Mostecko - ŘP sk. B - práce s lidmi a ve firmách - montážní práce - žaluzie, vrata apod. - spolehlivost, odpovědnost, flexibilita a osobní aktivita - zodpovědnost a pečlivost HLÁSIT SE: Jiří Trochta tel.: kontaktvolat Po - Pá 8:00 - 16:00, osobně: J. Skupy 83/2160, Most ( vzorková prodejna), email: kontakt

Společnost

Jiří Trochta

Lokalita pracoviště

Josefa Skupy 2260, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Trochta výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Trochta o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému