MEDIÁLNÍ KONZULTANT/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RADIOHOUSE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - mediální konzultant/ka.

Náplň práce: - přímý obchod, každodenní jednaní s managementem firem - aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí - péče o stávající klienty - konzultace, návrhy reklamních kampaní, podíl na výrobě reklamního spotu - kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu (samostatné vedení obchodních případů) - tvorba a prezentace cenových nabídek/reporting Požadujeme: - min. SŠ vzdělání s maturitou - znalost regionu Libereckého kraje - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič - podmínkou) - znalost práce na PC (MS Office) - aktivní přístup k práci, zodpovědnost - ochotu učit se novým věcem - vynikající komunikační, obchodní a prezentační dovednosti - orientaci na stanovené cíle a výsledky Nabízíme: - zaměstnanecký poměr nebo externí spolupráce - zázemí největšího rádiového domu v ČR - služební automobil, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené - vstupní zaškolení a další profesní rozvoj v rámci pracovní pozice - odpovídající finanční ohodnocení (fixní plat + provizní složka) - uvedení do znalosti mediální oblasti

Společnost

RADIOHOUSE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rumunská 655, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RADIOHOUSE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RADIOHOUSE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému