Obsluha pásové pily

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Uneco people s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - obsluha pásové pily.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis s uvedením telefonického kontaktu na e-mail: kontakt Pro našeho významného klienta hledáme obsluhu pásové pily Požadujeme: - min. výuční list - praxe na pozici min. 1 rok - platný jeřábnický průkaz sk. (A+O) nebo B - manuální zručnost - ochotu pracovat - spolehlivost, zodpovědnost Nabízíme: - po dobu 3 měsíců dohoda o pracovní činnosti poté hlavní pracovní poměr - řádné zaškolení Informace o pozici: - nástup ihned - místo pracoviště: Ostrava - DPČ

Společnost

Uneco people s.r.o.

Lokalita pracoviště

1. máje 670, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dělník dřevozpracující výroby v oboru Dřevozpracující a papírenský průmysl
Alternativní názvy profese: Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Uneco people s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Uneco people s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému