OBLUHA KAŠÍROVACÍ LINKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost "Montera spol. s r.o." hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - obluha kašírovací linky.

Nástupní plat 24000 kč + odměny dle prémiového systému firmy (po zapracování), provoz - jedna směna. Požadavky: manuální zručnost, vzdělání s maturitou - vzdělání technického směru výhodou, práce na PC - evidence, objednávky, výkaznictví, znalost NJ výhodou, schopnost samostatné práce. Nástup ihned! Nabídky (CV) zasílejte prosím na e-mail: kontakt

Společnost

"Montera spol. s r.o."

Lokalita pracoviště

Hluboká nad Vltavou 73, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti "Montera spol. s r.o." výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost "Montera spol. s r.o." o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému