Detektiv - mobilní detektivní tým

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CENTURION loss prevention a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - detektiv - mobilní detektivní tým.

místo výkonu práce: Kundratka 1944/17, Libeň kontakt: Popelka Jaroslav, tel.: kontakt- po - pá od 8:00 do 18:00, e-mail: kontakt Hledáme 2 zkušené pracovníky, kteří budou tvořit mobilní detektivní tým a zasahovat na potřebných obchodních řetězcích v severních, středních a jižních Čechách. Požadavky: zkušenosti s detektivní službou (záchyty podmínkou), čistý R.T.,řidičský průkaz sk.B. Stálé a perspektivní zaměstnání, zajímavé osobní ohodnocení, možnost využití automobilu k soukromým účelům, práce v civilním oblečení.

Lokalita pracoviště

Kundratka 1944, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník detektivní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CENTURION loss prevention a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CENTURION loss prevention a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému