technický/á pracovník/ice - technika strojní II.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŠKO-ENERGO, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici - technický/á pracovník/ice - technika strojní ii..

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kontakt. Do předmětu uvést název pozice. - ÚSO technického směru (obor strojní nebo elektro) - platná vyhláška 50/78 Sb. § 6 - řidičský průkaz sk. B - znalost NJ nebo AJ - školení na obsluhu plynových zařízení - znalost práce na PC - MS Office, SAP - výhodou znalost řídících systémů - Energis, RC-Ware - zajišťování správy a provozu energetických zařízení, plánování a realizace oprav - zajišťování podkladů pro přípravu investic a provádění rekonstrukcí pro zařízení kompresorové stanice, stanice technických plynů, regulačních stanic a spotřebičů ZP, potrubí technologické vody a kanalizace - 5 týdnů dovolené, po zapracování osobní ohodnocení, podnikové stravování.

Společnost

ŠKO-ENERGO, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kvasiny 145, 517 02 Kvasiny (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní elektrotechnici a technici energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŠKO-ENERGO, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŠKO-ENERGO, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému