CEE Networking Consultant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IBM Česká republika, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - cee networking consultant.

místo výkonu práce: V parku 2294/4, Chodov kontakt: Říhová Kamila, e-mail: kontakt Úspěšný uchazeč na této pozici poskytuje poradenství klientům, kteří jsou zodpovědní za služby v oblasti IT a to jak svých koncových uživatelů tak externích zákazníků. Vymezuje obchodní strategie a související IT schopnosti a služby potřebné pro rozvoj a řízení společnosti v oblasti IT. Je odpovědný za výsledky oddělení, jejich činnost a projekty, často vedené multifunkčními týmy (i mezinárodními). Preferované schopnosti a dovednosti: " Manažerské dovednost, schopnost řídit a směřovat kolektiv při speciálních projektech v technických a operačních otázkách " Schopnost porozumět konkrétní situaci, oddělení, funkční misi a vizi a následně správně zvolit nástroje a cestu k úspěšnému cíli " Organizační dovednosti, odolnost vůči stresu " Anglický jazyk na komunikativní úrovni Co nabízíme: " inspirativní prostředí " Práce v mezinárodní společnosti " Flexibilitu, relaxační zónu a skvělý tým " Příležitost setkat se s nejnovějšími IT technologiemi a světovými odborníky CEE Networking Consultant This role provides management consulting to client IT and Business Executives who are responsible for managing and delivering IT related services to their end user community or external clients. They define the business drivers and associated IT capabilities and services that are required, develop the IT capabilities and implement the IT business management systems required to maintain IT value and service delivery. The employee guides functional objectives or technologies. Preferred Professional and Technical Expertise: Contribution/Leadership: Provides ongoing technical /operational guidance to lead professional work teams, conducts special projects, or manages department(s) (national or international). Understand department/ functional mission and vision. Defines and decides objectives within specified business concept or project and may have responsibility for tools and assigned resources. Utilizes expertise to directly influence people outside department or function. Sometimes no precedent exists. Impact on Business/Scope: Accountable for department results and for activities and/or projects involving multi-functional teams. Regularly participates in overall functional program planning. Activities are subject to business measurements, impact customer satisfaction, and impact project costs or expenses. What we offer: " Inspiring environment " Work in international company " Flexibility, relaxation zone and a great team " The opportunity to meet with the latest IT technologies

Lokalita pracoviště

V parku 2294, 148 00 Praha 414 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 100 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IBM Česká republika, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IBM Česká republika, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému