Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Armáda spásy v České republice, z. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče.

Místo výkonu práce: " Armáda spásy, Domov Přístav, Holvekova 612/38a, Ostrava - Kunčičky 718 00 " Jsme zařízení pro seniory bez přístřeší, více informací naleznete na kontakt Předpokládaný termín nástupu: od 1. října 2016, případně dle dohody, nejpozději do 1.12.2016 Požadujeme: " dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, " vzdělání pro pracovníka v sociálních službách (přímá obslužná péče) dle požadavků §116 zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., požadované vzdělání je možno si případně doplnit do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání, " iniciativní a vstřícný přístup k seniorům, dobré komunikační schopnosti, " ochota při každodenní péči o seniory, eticky korektní nastavení vůči klientům, " samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita, empatie, " ochota dále se vzdělávat, " respektování křesťanských zásad Armády spásy, " schopnost práce na PC, Vítáme: " praxi v zdravotních či sociálních službách, " další absolvované vzdělávání v oblasti přímé práce v zdravotně-sociální oblasti. Nabízíme: " práci ve stabilní a etablované mezinárodní křesťanské organizaci, " plný pracovní úvazek 37,5 hod. týdně, nepřetržitý pracovní režim ve 12 hodinových směnách, " nástupní plat 12 600 Kč + příplatky za směnnost (cca 2500-3000 Kč) směnnost, svátky apod., odpovídající platový růst. Další příplatky po odpracovaných 12 měsících, " možnost dalšího vzdělávání, " zaměstnanecké výhody (strava zdarma, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění apod.) Postup pro zájemce: " Prosím, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis průběžně co nejdříve na emailovou adresu kontakt . Jedná se o nové zařízení, do kterého budeme na tuto pozici přijímat 18 nových pracovníků v několika etapách. První kolo pohovorů proběhne Další informace: " Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány. " Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru telefonicky. " Bližší informace u vedoucí přímé péče Mgr. Jany Plačkové tel: kontakt Benefity: Strava zdarma, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění

Lokalita pracoviště

Holvekova 612, 718 00 Ostrava 18 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Armáda spásy v České republice, z. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Armáda spásy v České republice, z. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému