Pracovníci ostrahy prodejen a objektů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost cba corporation a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - pracovníci ostrahy prodejen a objektů.

místo výkonu práce: Praha V případě zájmu volejte na tel. kontaktnebo kontaktnebo posílejte životopis na kontakt Bezpečnostní agentura hledá strážné pro střežení objektů v Praze. Mzda: ostraha prodejny 80 - 100 Kč/hod. a ostraha objektů 70 Kč/hod. Čistý trestní rejstřík podmínkou. Certifikát strážného výhodou. Nástup ihned.

Společnost

cba corporation a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti cba corporation a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost cba corporation a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému