KONZULTANT/KA T-MOBILE PRODEJNY ČESKÁ TŘEBOVÁ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AXUS CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - konzultant/ka t-mobile prodejny česká třebová.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: AXUS CZ s.r.o. - prodejna T-Mobile Česká Třebová Hýblova č.p. 74, 560 02 Česká Třebová 2 Vaším úkolem na dané pozici bude: o Aktivní prodej produktů a služeb společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. o dosahování stanovených prodejních cílů o poskytování kvalifikovaných rad a informací zákazníkům o nabízených produktech a službách o servisní činnost o dodržování prodejních postupů a standardů kvality prodeje Nabízíme: o zajímavou práci v atraktivním a rychle rozvíjejícím se oboru o odborné školení k dané pozici o výkonnostní ohodnocení o zaměstnanecké soutěže o atraktivní ceny o zaměstnanecké výhody o profesní rozvoj Kvalifikace: o komunikativnost o zájem o oblast mobilních telekomunikací a služeb o ochotu a velmi dobré schopnosti jednat se zákazníky o aktivní a pozitivní přístup o příjemné vystupování o časová flexibilita o zájem o oblast mobilních telekomunikací a služeb o bezúhonnost Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na níže uvedený e-mail kontakt

Společnost

AXUS CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hýblova 74, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AXUS CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AXUS CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému