Odborný prodejce elektrospotřebičů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost expert Elektro GOLA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - odborný prodejce elektrospotřebičů.

Abyste byli úspěšní, měli byste splňovat tyto požadavky: - prodejní zkušenosti a dovednosti, příp. praxe z přímého jednání se zákazníky, - zkušenosti s řešením reklamací zákazníka, - dobrá orientace v sortimentu elektro, - profesionalita, zodpovědnost, příjemné vystupování, - středoškolské vzdělání nebo výuční list, - řidičský průkaz skupiny B je výhodou Náplň práce: - obsluha zákazníků na prodejně, - pracovní doba 9-15 respektive 13-19 Co nabízíme: - zkrácený pracovní poměr na 27 hodin týdně - možnost školení a profesního růstu, - odměňování podle dosažených výsledků, - příspěvky na penzijní a životní pojištění, - nástup možný ihned nebo podle dohody. KONTAKT:Životopis zasílat na email

Společnost

expert Elektro GOLA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Před Tratí 1481, 735 64 Havířov 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti expert Elektro GOLA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost expert Elektro GOLA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému