Recepční

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GEMINI oční klinika,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční.

Adresa pracoviště (místo výkonu): Ke Kamenině 356/15, Ostrava - Hrušov Kontaktní pracovník: Lenka Kozárová E-mail: kontakt Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, jazyková vybavenost na komunikativní úrovni - aktivní znalost polského jazyka podmínkou, reprezentativní vystupování, vhodné i pro absolventy, praxe z obdobné pozice výhodou, výborné komunikační schopnosti, svědomitost, nasazení, vůli pracovat v tvůrčím a dynamickém kolektivu renomovaného pracoviště Náplň práce (podrobněji): uvítání a ohlašování pacientů na recepci kliniky, poskytování informací, komunikace a péče o pacienty, spolupráce s ostatními úseky Výhody: práce na plný pracovní úvazek v nadstandardním prostředí špičkově vybaveného pracoviště v mladém kolektivu, zaměstnanecké benefity, dobré platové podmínky

Společnost

GEMINI oční klinika,a.s.

Lokalita pracoviště

Ke Kamenině 356, 711 00 Ostrava 11, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEMINI oční klinika,a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GEMINI oční klinika,a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému