Elektromechanik / elektromechanička - Brno-venkov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a opraváři - elektromechanik / elektromechanička - brno-venkov.

Jsme tým navijárny firmy Siemens Electric Machines Drásov. Přidejte se k nám a staňte se členem týmu elektromechaniků navijárny! Na co se můžete těšit? Můžete se těšit na čisté, klimatizované a bezpečné pracoviště ve firmě, která je jedním z nejlepších zaměstnavatelů v ČR. Na navijárně používáme špičkové technologie, například nejmodernější izolační systém VPI. Jak vypadá ten, koho hledáme? -má rád/a manuální, řemeslnou a samostatnou práci -je schopen/a technicky přemýšlet a učit se -zajímá se o elektro a motory / generátory -naprostou nutností je vážný zájem o dlouhodobé zaměstnání -vyučení či maturita v oboru elektro silnoproud je pro nás výhodou, dáme šanci i motivovaným kandidátům jiných oborů -je ochotný pracovat v třísměnném provozu Co vám nabízíme? -mzdu 22-32.000 Kč měsíčně dle vaší odbornosti, výkonnosti a kvality vaší práce -5 týdnů dovolené -pracovní dobu 7,5 hodiny denně -příspěvek na stravování a závodní jídelnu -Cafeteria systém až 10.000 Kč ročně -příspěvek na penzijní pojištění -akciový program -firemní rekreační středisko na Vysočině -sportovní a kulturní akce a další Pojďte se k nám podívat a zjistit, jak by se vám práce v naší navijárně líbila!

Lokalita pracoviště

Drásov 126, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens Electric Machines s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému