Vedoucí stavebnin

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STAMONT CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu - vedoucí stavebnin.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kontakt. - ÚSO nejlépe obchodního nebo technického směru - zkušenosti s vedením provozní jednotky ve stejném nebo podobném segmentu min. 3 roky - zkušenosti s vedením týmu - výborná orientace na výsledky a kvalitu výsledků práce - znalost tvorby operativních plánů a procesního řízení - odolnost vůči stresu, vysoký stupeň rozhodovacích schopností, tvůrčí inovativní myšlení - provoz stavebnin a celého areálu, skladové hospodářství - tvorba cenových nabídek, komunikace se zákazníky a dodavateli - monitoring trhu, řešení pohledávek - marketingové akce v regionu - administrativní činnosti související s chodem stavebnin (příprava podkladů pro výplaty, fakturaci, docházka, odvody tržeb a další). - samostatné řízení a organizace střediska (provoz, obchod, personál) - personální práce, zodpovědnost za plnění plánu střediska - práce v respektované rostoucí společnosti.

Společnost

STAMONT CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čs. odboje 1039, 518 01 Dobruška, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí odbytu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STAMONT CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STAMONT CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému