Pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Slezská diakonie hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - pracovník/ce v sociálních službách.

Místo výkonu práce: Klostermannova 1586/25, Ostrava Mariánské Hory Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt. Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ PSS". Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči zařazeni do druhého kola výběrového řízení. SLEZSKÁ DIAKONIE DUHOVÝ DŮM Ostrava vypisuje výběrové řízenína pozici: PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce na adrese Klostermannova 1586/25, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky Charakteristika práce: -práce s cílovou skupinou osoby s tělesným a kombinovaným postižením -výkon práce na základě pracovní smlouvy -pracovní úvazek 1,0 Požadujeme: -splnění kvalifikačních požadavků dle §116, písm. d) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, -čistý trestní rejstřík, -praxe nutná -komunikační dovednosti, -psychická odolnost, -schopnost týmově spolupracovat s kolegy, -osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, flexibilita. Nabízíme: -2 pracovní místa ve službách domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služba, -práce na plný úvazek, -osobní růst a rozvoj, -možnost dalšího prohlubování vzdělání, -práce v moderním zařízení, -zázemí stabilní organizace, -mzdové podmínky:3. mzdový stupeň: 12 100,- + 100 - 3 000,- prémie (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600,- nebo 4. mzdový stupeň: 13 300,- + 100 - 3 000,- prémie (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600,-

Společnost

Slezská diakonie

Lokalita pracoviště

Klostermannova 1586, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

12.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slezská diakonie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slezská diakonie o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému