Manažer kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PLASTIME.CHEMI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - manažer kvality.

Náplň práce: - příprava závodu na audity - dohlížení na dodržování pravidel kvality a dalších interních pravidel s cílem minimalizovat ztráty - řízení klíčových procesů v oblasti řízení kvality ve společnosti s cílem splňovat požadavky zákazníků na kvalitu výrobků za současné optimalizace nákladů - provádění auditu procesů, dodavatelů Požadujeme: - SŠ/VŠ technického směru - znalost Excel, Word, Power point, Quality software - nutná praxe na obdobné pozici pro automotive - znalost požadavků norem ISO, ENV základy, VDA, formel Q - auditor jakosti, osvědčení VDA 6.3, VDA 6.5 - zákaznické požadavky, komunikace, vyjednávání - znalost zpracování procesu FMEA - metody pro analýzy vad - znalost AJ/NJ - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - možnost realizování a dalšího vzdělávání - služební telefon - příspěvek na stravování, občerstvení - benefity za nulovou absenci - dárky k životním a pracovním jubileím

Společnost

PLASTIME.CHEMI s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Přehrady 5206, 466 02 Jablonec nad Nisou 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PLASTIME.CHEMI s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PLASTIME.CHEMI s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému