Technolog broušení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZKL Brno, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Důlní a hutní technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - technolog broušení.

- Praxe buď v technologii nebo ve výrobě - Znalost problematiky broušení - Znalost čtení výkresové dokumentace - Znalost práce v MS Office - Ochota a schopnost se učit - Časová flexibilita - Znalost Aj výhodou, není podmínkou Náplní práce na této pozici bude zejména: - Tvorba technologických postupů - Inovace – technologický dohled - Normování výrobních operací, snižování pracnosti - Dohled na dodržování technologické kázně - Zkoušky nových nástrojů

Společnost

ZKL Brno, a.s.

Lokalita pracoviště

Trnkova 2969, 628 00 Brno 28, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZKL Brno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZKL Brno, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému