Projektový manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost S U M O s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - projektový manažer/ka.

Místo výkonu práce Přelouč. Nástup možný IHNED na dobu určitou s možností prodloužení. Náplň práce o kompletní vedení a řízení projektu; o stanovení časového a finančního plánu realizace projektu; o řízení změn v projektu; o řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cashflow projektu; o řízení a kontrola zpracování kompletní dokumentace k projektu; o řízení všech dostupných zdrojů v projektu; o sestavení, vedení a řízení projektového týmu a kontrola zadaných úkolů; o aktivní lokální účast v místě realizace výstavby; o pravidelná kontrola úplnosti a správnosti montážních deníků; o udržování a rozvoj vztahů se zákazníky, jednání s investory, subdodavateli; o příprava podkladů pro fakturaci, dodržování frekvence fakturací; o zajištění předání výstupů z projektu a jejich akceptace zúčastněnými stranami; o sestavení, příprava podkladů a koordinace aktivit spojených s výběrovými řízeními; o reporting / tvorba statistik. Požadujeme o SŠ/VŠ vzdělání v oboru; o schopnost domluvit se v angličtině; o zkušenosti s řízením projektů v oboru alespoň 2 roky; o uživatelskou znalost práce s PC a MS Office; o vnitřní motivaci pracovat; o loajalitu, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, týmovou spolupráci; o vynikající komunikační dovednosti, pečlivost, samostatnost; o ŘP skupiny B. Zaměstnanecké výhody: o seberealizaci v tradiční české společnosti; o práce v týmu lidí, které jejich práce baví; o osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace a dalšího vzdělávání; o mobilní telefon, notebook a automobil i k osobnímu užívání; o pružná pracovní doba, možnost částečného home office; o příspěvek na stravování; o placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky. První kontakt telefonicky (v pracovní době 8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Společnost

S U M O s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pardubická 1400, 535 01 Přelouč (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti S U M O s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost S U M O s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému